ERA-8VEB2210V
MFR.Part #
ERA-8VEB2210V
JLCPCB Part #
C7183657
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS