ERA-8VEB2151V
MFR.Part #
ERA-8VEB2151V
JLCPCB Part #
C7183656
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS