ERA-8VEB2001V
MFR.Part #
ERA-8VEB2001V
JLCPCB Part #
C7183654
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS