ERA-8VEB1912V
MFR.Part #
ERA-8VEB1912V
JLCPCB Part #
C6191483
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS