ERA-8VEB1871V
MFR.Part #
ERA-8VEB1871V
JLCPCB Part #
C6613715
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS