ERA-8VEB1801V
MFR.Part #
ERA-8VEB1801V
JLCPCB Part #
C7183652
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS