ERA-8VEB1742V
MFR.Part #
ERA-8VEB1742V
JLCPCB Part #
C7183650
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS