ERA-8VEB1690V
MFR.Part #
ERA-8VEB1690V
JLCPCB Part #
C7273499
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS