ERA-8VEB1581V
MFR.Part #
ERA-8VEB1581V
JLCPCB Part #
C7183646
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS