ERA-8VEB1242V
MFR.Part #
ERA-8VEB1242V
JLCPCB Part #
C6844560
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS