ERA-8VEB1241V
MFR.Part #
ERA-8VEB1241V
JLCPCB Part #
C6191472
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS