ERA-8VEB1200V
MFR.Part #
ERA-8VEB1200V
JLCPCB Part #
C6034318
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS