ERA-8VEB1130V
MFR.Part #
ERA-8VEB1130V
JLCPCB Part #
C6844558
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS