ERA-8PPB6983V
MFR.Part #
ERA-8PPB6983V
JLCPCB Part #
C6944611
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS