ERA-8PPB6343V
MFR.Part #
ERA-8PPB6343V
JLCPCB Part #
C20018073
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS