ERA-8PPB6193V
MFR.Part #
ERA-8PPB6193V
JLCPCB Part #
C6548487
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS