ERA-8PPB5493V
MFR.Part #
ERA-8PPB5493V
JLCPCB Part #
C6613684
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS