ERA-8PPB3603V
MFR.Part #
ERA-8PPB3603V
JLCPCB Part #
C20018070
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS