ERA-8PPB2323V
MFR.Part #
ERA-8PPB2323V
JLCPCB Part #
C5729939
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS