ERA-8PPB1743V
MFR.Part #
ERA-8PPB1743V
JLCPCB Part #
C5729930
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS