ERA-8PEB9313V
MFR.Part #
ERA-8PEB9313V
JLCPCB Part #
C7183618
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS