ERA-8PEB9103V
MFR.Part #
ERA-8PEB9103V
JLCPCB Part #
C7273434
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS