ERA-8PEB8873V
MFR.Part #
ERA-8PEB8873V
JLCPCB Part #
C5688518
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS