ERA-8PEB6493V
MFR.Part #
ERA-8PEB6493V
JLCPCB Part #
C5633921
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS