ERA-8PEB5493V
MFR.Part #
ERA-8PEB5493V
JLCPCB Part #
C5633918
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS