ERA-8PEB4023V
MFR.Part #
ERA-8PEB4023V
JLCPCB Part #
C6548452
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS