ERA-8PEB2323V
MFR.Part #
ERA-8PEB2323V
JLCPCB Part #
C6034287
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS