ERA-8PEB2263V
MFR.Part #
ERA-8PEB2263V
JLCPCB Part #
C6191447
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS