ERA-8PEB2213V
MFR.Part #
ERA-8PEB2213V
JLCPCB Part #
C6548438
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS