ERA-8PEB2053V
MFR.Part #
ERA-8PEB2053V
JLCPCB Part #
C6034280
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS