ERA-8PEB1963V
MFR.Part #
ERA-8PEB1963V
JLCPCB Part #
C5729902
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS