ERA-8PEB1623V
MFR.Part #
ERA-8PEB1623V
JLCPCB Part #
C6548426
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS