ERA-8KPB8203V
MFR.Part #
ERA-8KPB8203V
JLCPCB Part #
C6239742
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS