ERA-8KPB7683V
MFR.Part #
ERA-8KPB7683V
JLCPCB Part #
C5729878
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS