ERA-8KPB7153V
MFR.Part #
ERA-8KPB7153V
JLCPCB Part #
C6944578
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS