ERA-8KPB6343V
MFR.Part #
ERA-8KPB6343V
JLCPCB Part #
C6034265
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS