ERA-8KPB5233V
MFR.Part #
ERA-8KPB5233V
JLCPCB Part #
C5633889
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS