ERA-8KPB4753V
MFR.Part #
ERA-8KPB4753V
JLCPCB Part #
C6844494
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS