ERA-8KPB3603V
MFR.Part #
ERA-8KPB3603V
JLCPCB Part #
C7183592
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS