ERA-8KPB2703V
MFR.Part #
ERA-8KPB2703V
JLCPCB Part #
C5729857
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS