ERA-8KPB2403V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8KPB2403V
JLCPCB Part #
C5633878
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS