ERA-8KPB2203V
MFR.Part #
ERA-8KPB2203V
JLCPCB Part #
C6613626
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS