ERA-8KPB1373V
MFR.Part #
ERA-8KPB1373V
JLCPCB Part #
C6239730
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS