ERA-8KPB1243V
MFR.Part #
ERA-8KPB1243V
JLCPCB Part #
C7273385
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS