ERA-8KEB9533V
MFR.Part #
ERA-8KEB9533V
JLCPCB Part #
C7273381
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS