ERA-8KEB9313V
MFR.Part #
ERA-8KEB9313V
JLCPCB Part #
C6191417
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS