ERA-8KEB8663V
MFR.Part #
ERA-8KEB8663V
JLCPCB Part #
C5633872
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS