ERA-8KEB8063V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8KEB8063V
JLCPCB Part #
C6613616
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS