ERA-8KEB7323V
MFR.Part #
ERA-8KEB7323V
JLCPCB Part #
C7273374
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS