ERA-8KEB5233V
MFR.Part #
ERA-8KEB5233V
JLCPCB Part #
C5688437
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS